SPA w Twoim domu

Domowe SPA

Posiadanie SPA we własnym domu?

Dlaczego nie. Teraz możesz mieć zarówno saunę fińską, jak i saunę turecką we własnym mieszkaniu czy domu. Dzięki temu stworzysz domowe SPA, pozwalające Ci korzystać z dobrodziejstw odnowy poprzez saunę, kiedy tylko zechcesz.

SPA & WELLBEING dwa terminy towarzyszące nam na co dzień.

Drukuj

hammam-sauna-250

  • WELLBEING– to dobre samopoczucie.
  • SPA -powinno być tłumaczone jako hydroterapia.  (łac. Sanus Per Aquam- zdrowie przez wodę)
    Idea sauny znana jest już od tysięcy lat. Można ją odnaleźć w przekazach dotyczących starożytnego Rzymu jak i plemion indiańskich z Ameryki Południowej.
    Gorące kamienie + woda. To od wieków stosowana metoda dająca poczucie relaksu, zdrowie, pozbycie się toksyn z organizmu. Idea sauny ewoluowała w ciągu wieków. Dziś dwa podstawowe jej typy to:
  • HAMMAM zwany inaczej SAUNĄ PAROWĄ lub ŁAŹNIĄ PAROWĄ
  • SAUNA FIŃSKA, sucha.

Podstawową różnicę między obydwoma typami sauny pokazuje wykres.

Więcej…

BodyLove - SPA SYSTEM

Drukuj

bodylovesh-250 165Funkcjonalny, elegancki, luksusowy, projekt Rodolfo Dordoni. Projekt, który angażuje wszystkie zmysły. Modułowe SPA - BodyLove można spersonalizować do własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy w przestrzeni publicznej czy prywatnej, możliwe jest swobodne konfigurowanie sauny, łaźni tureckiej, prysznica i pomieszczenia relaksacyjnego. Zestaw sauny i łaźni tureckiej oferowany jest w kilku opcjach układu pomieszczeń i miejsca zainstalowania drzwi oraz pozwala na indywidualny dobór materiałów wykończeniowych. Naturalne, luksusowe drewno i zastosowane materiały ceramiczne pozwalają na zintegrowanie tego rozwiązania z otoczeniem.

Projekt: Rodolfo Dordoni

MID - SPA SYSTEM

Drukuj

mid-250 165MID - dwie jasne, przeszklone przestrzenie sauny i łaźni parowej. Zintegrowany, kompletny system domowego SPA z sauną, łaźnią turecką i kabiną prysznicową. Moduł hammam wyposażony jest w nowej generacji panel z generatorem pary Aquasteam. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe: w saunie drewno cykuty kanadyjskiej, podłoga i ściany łaźni pokryte płytami gresowymi Slimtech, całość przeszklona taflami hartowanego, 8mm szkła. Zestaw może być opcjonalnie wyposażony w ESS - Effegibi Sound System. Przestrzeń hammam/prysznic wyposażona w armaturę termostatyczną z deszczownicą i ręczną słuchawką prysznicową. Zestaw dostępny w trzech podstawowych opcjach kolorystycznych. Producent oferuje także rozwiazania spersonalizowane.

Projekt: Talocci design

Logica TWIN

Drukuj

main-logica-twinLogica Twin to kulminacja wielu lat doświadczeń i prac rozwojowych. Logica Twin to harmonijne połączenie sauny fińskiej i łaźni parowej(hammam). Praktyczny, funkcjonalny design łączy ze sobą dwie wielowiekowe tradycje. Przejście pomiędzy jedną sauną a drugą wyposażone jest w kabinę prysznicową z deszczownicą sufitową. Woda w sposób rzeczywisty łączy tutaj dwie uświęcone tradycje. Naturalne materiały, nowoczesny design, duże powierzchnie szkła doświetlające wnętrze czyni z Logica Twin piękny, unikalny i kompletny obiekt. Hammam wyposażony jest w zaawansowany technologicznie generator pary sterowany poprzez szklany panel dotykowy o prostej intuicyjnej obsłudze. Podświetlona szklana misa napełniająca się wodą, kolorowe światlo dodają wnętrzu odrobinę magii.

Pliki do pobrania:
Download this file (cat_home-spa.pdf)SPA w domu. Logica TWIN.[SPA w domu. Bez kompromisów, Sauna, hammam i prysznic w jednym]1893 Kb

Więcej…

Logica Sauna

Drukuj

main-logica-saunaEnergia ognia i wody. Logica Sauna to rzeczywiste centrum SPA. Rytuał sauny uzupełnia zintegrowana przestrzeń kabiny prysznicowej zaprojektowanej zgodnie z tradycją fińską. Sucha, gorąca sauna, stosowana naprzemiennie z zimnym, orzeźwiającym prysznicem daje odmładzający efekt dla ciała i umysłu.

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-logica-sauna.pdf)Katalog Logica Sauna. Effegibi[Logica w wersji Sauna, gdy brak miejsca na wszystko.]745 Kb

Więcej…

Logica Hammam

Drukuj

 

main-logica-hammamLogica Hammam oddaje całkowicie magię łaźni tureckiej wewnątrz Twojej własnej kabiny prysznicowej - unikalny produkt łączący w sobie wiele funkcji, w prostej, estetycznej, praktycznej formie. Hammam posiada obszerną ławę przywołującą tradycję łaźni tureckich.  Nowoczesny, innowacyjny design. Ława, ściany i posadzka pokryte płytami gresu porcelanowego. Hammam wykorzystuje generator pary Aquasteam - połączenie zaawansowanej technologii i doskonałego designu. Obsługa intuicyjna. Funkcja chromoterapii (terapia kolorowym światłem) oraz wbudowane głośniki czynią z Logica Hammam bardzo specjalne miejsce, w którym możesz się zregenerować i "naładować baterie". 

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-logica-hammam.pdf)Katalog Logica Hammam. Effegibi[Logica w wersji Hammam, gdy brak miejsca na wszystko.]679 Kb

Więcej…

Logica S+H

Drukuj

main-image-logica-shLgica S+H to uproszczona wersja centrum SPA Logica Twin. S+H łączy w sobie funkcje sauny fińskiej i łaźni parowej bez łącznika z kabiną prysznicową.

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-s-h-twin.pdf)Katalog Logica Sauna+Hammam. Bez prysznica. Effegibi[Logica w wersji bez prysznica, gdy brak miejsca na wszystko.]618 Kb

Więcej…