Hammam

Nuvola Smart Power

Drukuj

nuvolasmartpower-250 165Nuvola Smart Power to nowa gama wysokiej jakości wytwornic pary Effegibi, nadaje się zarówno do użytku profesjonalnego i domowego.
Zautomatyzowany, elektroniczny system zarządzania sprawia, że Nuvola Smart Power łączy w sobie łatwość obsługi z wieloma zaawansowanymi funkcjami. Generatory Nuvola Smart Power gwarantują prawidłową cyrkulację pary, trwałość, niskie koszty utrzymania i oszczędność energii.
Nowy, atrakcyjny wizualnie panel dotykowy z podświetlanymi ikonami jest bardzo łatwy w obsłudze. Nuvola Smart Power może być instalowana zarówno w łaźniach prywatnych jak i publicznych o kubaturze od 0 do 50m3.

Nuvola Touch

Drukuj

hammam-nuvolaSeria generatorów pary Nuvola Touch to efekt doświadczenia i wrażliwości estetycznej. Prosty, minimalistyczny design, małe rozmiary, biały kolor, wszystkie te cechy umożliwiają instalację każdego modelu z tej serii w widocznym miejscu.
Oczywiście zawsze możliwa jest instalacja powyżej kabiny sauny /prysznica lub w pomieszczeniu z nią sąsiadującym.
Elektroniczny system sterowania czyni generatory Nuvola Touch rozwiązaniami bardzo zaawansowanymi technologicznie, które zapewniają obsługę wielu funkcji, kontrolę wydajności generatora pary, długowieczność, zminimalizowane czynności serwisowe oraz oszczędność energii.
Podświetlany, elektroniczny panel dotykowy oprócz swojej wizualnej atrakcyjności zapewnia dużą prostotę obsługi.

Effegibi zapewnia wsparcie techniczne przy projektowaniu sauny, rozmieszczeniu elementów, przyłączy wody i prądu etc.

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-nuvola-touch.pdf)Generatory pary Nuvola Touch[Seria generatorów pary Nuvola Touch ]468 Kb

Więcej…

Easysteam

Drukuj

main-easysteamEasysteam łączy w sobie łatwość instalacji zaawansowanych technologicznie generatorów pary z systemem przyjaznych w obsłudze, dotykowych paneli sterujących. Interfejs sterujący jest ukryty w wygiętym panelu szklanym z podświetlanymi ikonami funkcji generatora. Generator pary jest zabudowany w zajmującej mało miejsca kasecie pod panelem.
Łatwość, prostota instalacji 2 wersji generatora 3 lub 4,5kW zamieni każdą kabinę prysznicową w zaawansowaną technologicznie łaźnię parową gotową do użycia w każdej chwili za czarodziejskim dotknięciem palca.

Effegibi oferuje wsparcie technologiczne przy projektowaniu oraz materiały uzupełniające m.in systemy izolacyjne.

 

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-easysteam.pdf)Easysteam. Łatwe sterowanie łaźnią parową.[System łatwych w obsłudze paneli dotykowych.]326 Kb

Więcej…

OmniaSteam Touch

Drukuj

altOmniasteam Touch to unikalny system łaźni parowej łączący wyszukany design i zaawansowaną technologię w niezwykle łatwą w instalacji całość. Generator łaźni parowej wraz z dotykowym panelem sterowania jest zintegrowany z ramą szklanych drzwi wejściowych. Łatwość instalacji zapewnia preinstalowana rama zewnętrzna (ościeżnica) z doprowadzonymi przyłączami wody, prądu i opcjonalnie systemu audio. Łatwy dostęp do przyłączy nawet po zainstalowaniu drzwi. Omniasteam Touch dostępna jest w dwóch wersjach: pojedyncze drzwi szklane z panelem sauny lub drzwi szklane z panelem sauny i stałym panelem szklanym. Dodatkowo oferowane są opcje mocy generatora pary w zależności od kubatury pomieszczenia oraz opcjonalne stałe panele szklane.

Omniasteam Touch nadaje się do instalacji w bardzo różnych konfiguracjach, zgodnie z oczekiwaniami przyszłych użytkowników. 

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-omniasteam.pdf)OmniaSteam Touch. System łaźni parowej Effegibi.[Unikalny system łaźni parowej z zaawansowaną technologią.]755 Kb

Więcej…

Touch&Steam

Drukuj

touch-meinBestseller, obiekt sztuki. Płaski szklany panel, minimalistyczny design skrywający pod sobą rozwiązania high-tech. Magiczny dotykowy ekran kontrolny obługujący funkcję łaźni, oświetlenia, chromoterapii, cyrkulacji ciepłego powietrza. Nadaje się do instalacji w każdej kabinie prysznicowej lub oddzielnej łaźni parowej. Do wyboru generatory pary od 3 do 6kW.

Unikalna i zaskakująca mieszanka designu i technologii.

Pliki do pobrania:
Download this file (Touch-steam_brochure.pdf)Touch & Steam. Katalog Effegibi.[Touch & Steam. Instalacja w kabinie prysznicowej lub w łaźni parowej.]4831 Kb

Więcej…

Aquasteam

Drukuj

aquasteam-main

Wygięty szklany panel z dotykową cyfrową kontrolą ustawień oraz szklana misa i podświetlone źródło wody to niesamowita mieszanka tradycji i designu w najlepszym wydaniu. Obsługa intuicyjna.

Aquasteam może być instalowany we wnętrzach o różnej kubaturze doskonale komponując się z różnorodnymi materiałami wykończenia ścian. Źródło wody wypływającej ze ściany tworzy zachwycający efekt spotęgowany intrygującym podświetleniem. Misa, w której zbiera się woda jest nawiązaniem do wielowiekowej tradycji łaźni parowych, hammam.

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-aquasteam.pdf)Aquasteam. Hammam. Effegibi.[Misa, w której zbiera się woda jest nawiązaniem do wielowiekowej tradycji łaźni parowych. Aquasteam]677 Kb

Więcej…