Sauny

Sauna jest pomieszczeniem do „kąpieli” w gorącym, suchym lub bardzo wilgotnym powietrzu (w zależności od rodzaju sauny) podejmowanych w zamkniętym środowisku.

Sauna daje niezwykłe odprężenie, pozytywnie wpływa na umysł i ciało. Nic nie jest bardziej skuteczne w eliminowaniu napięcia nerwowego i zmniejszenia niepokoju, ponieważ sauna pobudza naturalne przywracanie Twojej równowagi psychofizycznej.

Sauna AIR

Drukuj

air-250 165AIR - nowa linia saun zaprojektowanych przez Talocci Design.
Zawieszone „w powietrzu” ławki tworzą lekką konstrukcję umożliwiającą montaż sauny na istniejącym podłożu. Centralnie umieszczony piec aranżuje idealne miejsce do relaksacyjnych, towarzyskich spotkań. Wnętrze i ściany są wykonane z luksusowego drewna osiki litewskiej, w wersji naturalnej lub poddanej obróbce cieplnej. Krawędzie ław wystają na zewnątrz, tworząc półki i poręczne uchwyty na ręczniki. Duże powierzchnie z 10mm hartowanego szkła oraz oświetlenie LED pod ławami potęgują wrażenie lekkości i przestrzeni.

Sauna SKY

Drukuj

sky-glownaSKY to nowa linia saun zaprojektowanych przez Talocci specjalnie dla Effegibi, to znakomite połączenie technologii i stylu. Proste linie zmieniły sauny w mebel stylizowany tak, by można było ją dopasować do wnętrza w każdej części domu.

Przezroczyste szkło sięgające sufitu wypełnia saunę światłem, co owocuje dobrym samopoczuciem i relaksem w atmosferze wolności i lekkości.

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-sky.pdf)Sauny SKY, Effegibi - katalog.[Katalog saun linii SKY. Projekt dla Effegibi Talocci Design]1125 Kb

Więcej…

Sauna KOKO

Drukuj

main-image-kokoKoko jest fińskim słowem, które wyraża koncepcję kształtu, wymiarów i wielkości. Czerpiąc inspirację z tego słowa, daliśmy przypisaliśmy poszczególnym modelom prosty kod, który natychmiast identyfikuje jego rozmiar.

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-koko.pdf)Sauna KOKO - folder Effegibi[Katalog saun linii Koko. Projekt dla Effegibi Talocci Design]1307 Kb

Więcej…

Sauna AUKI

Drukuj

main-image-aukiAuki, co po fińsku oznacza "otwarte", to nazwa nowej linii saun zaprojektowanych przez Design Talocci dla Effegibi. Jej zasadniczą cechą jest jego odniesienie do tradycyjnych fińskich saun w połączeniu z nowoczesnym designem i wysoce innowacyjnych estetyki i konstrukcji. Wykonany całkowicie z kanadyjskiego Hemlock, bez węzłów, ma drzwi i szyby, które działają pionowo wzdłuż całej ściany przedniej.

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-auki.pdf)Sauna AUKI. Effegibi.[Katalog saun linii AUKI.]1079 Kb

Więcej…

Sauna GYM

Drukuj

main-image-gymSauny z serii GYM zostały stworzone przez Effegibi przy współpracy z Talocci Design odpowiadając na zapotrzebowanie klientów poszukujących saun do użytku publicznego, w hotelach, centrach SPA, centrach odnowy biologicznej, zapleczach obiektów sportowych itp. Bardzo wysoka jakość użytych materiałów, solidna konstrukcja,wzmocnione sekcje elementów drewnianych tworzą świetnie zaprojektowaną całość zarówno pod względem praktycznym jak i estetycznym. Cała sauna oparta jest na aluminiowej ramie odseparowującej drewniane elementy od posadzki co ułatwia utrzymanie perfekcyjnej czystości i zapobiega problemom przy intensywnej eksploatacji w przestrzniach publicznych. Wewnętrzne ławki i pokrycia drewniane mają specjalny mechaniczny system mocowania ułatwijący szybki montaż i demontaż elementów przy codziennym, dokładnym czyszczeniu sauny. Szerokie, wygodne szklane drzwi, obsadzone są na wzmacnianych zawiasach wytrzymujących częste zamykanie i otwieranie.

Jakość, wytrzymałość i wygoda użytkowania i eksploatacji zamknięte w świetnie zaprojektowaną, estetyczną całość. Sauna GYM może być zaprojektowana, wyprodukowana i zainstalowana w dowlonej wielkości przestrzeni publicznej.

Effegibi zapewnia pełne wsparcie projektowe i doradztwo przy realizacji tego typu projektów.

Pliki do pobrania:
Download this file (catalogo-gym.pdf)Sauna GYM. Effegibi[Katalog saun linii GYM. ]763 Kb

Więcej…

Akcesoria do saun

Drukuj

main-akcesoriaEffegibi zaprojektowała serię akcesoriów wyposażenia wnętrz, w tym krzesła, leżaki, stoły i szezlongi rozszerzające przyjemność korzystania z sauny do pełnej strefy relaksacyjnej.

W ten sposób sauna staje się prawdziwym sanktuarium relaksu i dobrego samopoczucia.

Pliki do pobrania:
Download this file (Sauna_Accessori_Essenze.pdf)Akcesoria do saun. Effegibi.[Krzesełka, leżaki... ważne akcesoria, by zapewnić pełen komfort w Twoim SPA]184 Kb

Więcej…